Atribuită
Cumpărare directă
Statie AIO Lenovo Core i3-1005G1, 23.8" FHD, 8GB DDR4, SSD 256GB M.2, DVD Writer, Windows 10 Pro
- Număr anunț
- DA33201678
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.400 RON
- Valoare atribuită
- 10.400 RON
- Data publicării
- 08.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.