Atribuită Cumpărare directă

Diverse servicii de intretinere a terenului

Număr anunț
DA33203884
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
MIRE TRANS CONS S.R.L. (CUI 23554382)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.115 RON
Valoare atribuită
21.115 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.115 RON

din 21.115 RON estimat