Atribuită Cumpărare directă

Suport tehnic si mentenanta lunara "Solutia e-SCIM" in conf cu ordinul nr 600/2018

Număr anunț
DA33205091
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.600 RON
Valoare atribuită
25.600 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.600 RON

din 25.600 RON estimat