Atribuită
Cumpărare directă
Alcool etilic absolut 99.3%;Acetonă p.a
- Număr anunț
- DA33205759
- Autoritate contractantă
- Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357,75 RON
- Valoare atribuită
- 357,75 RON
- Data publicării
- 09.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.