Atribuită Cumpărare directă

Telefon mobil

Număr anunț
DA33205767
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat