Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole sportive cf Factura proformă nr QUO56675B4

Număr anunț
DA33206039
Autoritate contractantă
LIC.TEHN.UNIO-TRAIAN VUIA (CUI 3897440)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617,39 RON
Valoare atribuită
617,39 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617,39 RON

din 617,39 RON estimat