Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de igienizare a terenului

Număr anunț
DA33206505
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
AGRO ŢUCUDEAN SRL (CUI 22513350)
Cod CPV
77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.744 RON
Valoare atribuită
3.744 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.744 RON

din 3.744 RON estimat