Atribuită Cumpărare directă

KIT ROBINETI RADIATOR TUR/RETUR 1/2 COLT - 10 bucati

Număr anunț
DA33206862
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,70 RON
Valoare atribuită
434,70 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,70 RON

din 434,70 RON estimat