Atribuită Cumpărare directă

R 6979/08.05.2023 - Broasca usa stg New Holland

Număr anunț
DA33206994
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI 31182727)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat