Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare de evenimente - ASEMT

Număr anunț
DA33208426
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PENTRU SANATATE SI EDUCATIE A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 45858102)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CENTRUL DE RESURSE PENTRU INIŢIATIVE ETICE ŞI SOLIDARE (CUI 25433565)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat