Atribuită Cumpărare directă

Pachet fire sutura polidioxanona

Număr anunț
DA33209092
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33141128-3 · Ace pentru suturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.130 RON
Valoare atribuită
17.130 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.130 RON

din 17.130 RON estimat