Atribuită Cumpărare directă

Achizitie papetarie- VP-Extr.2023-American Studies

Număr anunț
DA33210898
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,20 RON
Valoare atribuită
355,20 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,20 RON

din 355,20 RON estimat