Atribuită Cumpărare directă

VASELINA UNIVERSALA LiCa tub 400 Gr

Număr anunț
DA33211221
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI 20302550)
Furnizor / câștigător
GEO AUTO AGRO SRL (CUI 26697077)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,30 RON
Valoare atribuită
630,30 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,30 RON

din 630,30 RON estimat