Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi ARCTIC AD54280M30W, 250 l, H 160.6 cm, Clasa F, alb
- Număr anunț
- DA33212900
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991,51 RON
- Valoare atribuită
- 991,51 RON
- Data publicării
- 09.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.