Atribuită Cumpărare directă

Ulei pentru armament

Număr anunț
DA33213436
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.608,20 RON
Valoare atribuită
3.608,20 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.608,20 RON

din 3.608,20 RON estimat