Atribuită Cumpărare directă

106R01413 CARTUS TONER BLACK (20000 PAG) ORIGINAL XEROX WORKCENTRE 5222 5225 5230

Număr anunț
DA33213439
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,47 RON
Valoare atribuită
365,47 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,47 RON

din 365,47 RON estimat