Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie PVC cu geam termopan

Număr anunț
DA33214348
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
GENERAL SORAX S.R.L. (CUI 46225117)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.715,20 RON
Valoare atribuită
9.715,20 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.715,20 RON

din 9.715,20 RON estimat