Atribuită Cumpărare directă

44423000-1 Diverse articole (Rev.2)

Număr anunț
DA33214467
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.702,42 RON
Valoare atribuită
11.702,42 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.702,42 RON

din 11.702,42 RON estimat