Atribuită Cumpărare directă

lavete bumbac uz profesional 100buc/set

Număr anunț
DA33214747
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE (CUI 26684298)
Furnizor / câștigător
SALCOR S.R.L. (CUI 11931861)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,88 RON
Valoare atribuită
268,88 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,88 RON

din 268,88 RON estimat