Atribuită Cumpărare directă

Pachet10

Număr anunț
DA33214867
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA (CUI 4374652)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.662,09 RON
Valoare atribuită
8.662,09 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.662,09 RON

din 8.662,09 RON estimat