Atribuită Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB OPEL MOVANO

Număr anunț
DA33214978
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26115110)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.795,79 RON
Valoare atribuită
1.795,79 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.795,79 RON

din 1.795,79 RON estimat