Atribuită Cumpărare directă

AUTOTURISM DACIA DUSTER

Număr anunț
DA33215350
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.957,98 RON
Valoare atribuită
94.957,98 RON
Data publicării
09.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.957,98 RON

din 94.957,98 RON estimat