Atribuită Cumpărare directă

Furnizare solutii Statia Tratare Apa Treznea

Număr anunț
DA33216506
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.568 RON
Valoare atribuită
14.568 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.568 RON

din 14.568 RON estimat