Atribuită Cumpărare directă

Furnizare piese si consumabile motounelte pentru Comuna Chiselet Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33217376
Autoritate contractantă
COMUNA CHISELET (CUI 3796799)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002,53 RON
Valoare atribuită
2.002,53 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.002,53 RON

din 2.002,53 RON estimat