Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Hărţi pliabile – 3000 bucati

Număr anunț
DA33218720
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.200 RON
Valoare atribuită
34.200 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.200 RON

din 34.200 RON estimat