Atribuită Cumpărare directă

Pompa apa, Role ghidaj, Curea accesorii Mercedes Viano 2.2 DCI

Număr anunț
DA33219326
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,81 RON
Valoare atribuită
669,81 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,81 RON

din 669,81 RON estimat