Atribuită Cumpărare directă

Produse IT - materiale personalizate

Număr anunț
DA33220032
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PALTIN (CUI 26788370)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.453,76 RON
Valoare atribuită
6.453,76 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.453,76 RON

din 6.453,76 RON estimat