Atribuită Cumpărare directă

Ac pentru recoltare sange cu mecanism de protectie, camera previdata si holder preatasat BD Vacutain

Număr anunț
DA33220120
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat