Atribuită Cumpărare directă

Servicii auto-Complexul de Servicii Rezidentiale si de Zi pentru Copii, Roman

Număr anunț
DA33220486
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
NEW GLASS ROMAN S.R.L. (CUI 42133568)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,90 RON
Valoare atribuită
789,90 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,90 RON

din 789,90 RON estimat