Atribuită Cumpărare directă

Recipient, eprubeta Tub plastic recoltare sange din plastic, capac alb, dimensiune 13x100 mm, cu gel

Număr anunț
DA33221668
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat