Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,5% sub estimat

Furnizare Oxigen medicinal

Număr anunț
CN1010582
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
51.500 RON 78,5% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 14:24
Anunț de atribuire
CAN1017334
Termen limită
13.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045255

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

51.500 RON

din 240.000 RON estimat 78,5%

Adjudecat la 21,5% din estimat · economie 188.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.