Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat

Servicii tehnice pentru testarea eficientei de retinere a filtrelor HEPA si a filtrelor cu carbune activ utilizate in Sistemele de Ventilatie ale Centralei

Număr anunț
CN1009414
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. (CUI 5042040)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611.133,15 RON
Valoare atribuită
100.000 RON 83,6% sub estimat
Data publicării
26.02.2019 13:09
Anunț de atribuire
CAN1036180
Termen limită
02.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041098

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Tecnatom CUI ES A-28074078

Valoare atribuită

100.000 RON

din 611.133,15 RON estimat 83,6%

Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 511.133,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.