Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,9% sub estimat
Servicii de elaborare a DTAC, PT, CS, DE inclusiv asistenţă tehnică din partea proiectantului pe toată perioada de execuţie a lucrărilor pentru obiectivul de investiţie „Modernizarea, reabilitare şi dotare cămine: culturale în comuna Ciumeghiu: cămin cultural în localitatea Ciumeghiu, cămin cultural în localitatea Boiu"
- Număr anunț
- SCN1038471
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- PROEXCO SRL (CUI 17801909)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.747,68 RON
- Valoare atribuită
- 28.590 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2019 13:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1017833
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040829
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040829.pdf
- Formular Contract.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CARPAT DESIGN CONSULTING SRL CUI RO 30290640
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONSTINVEST SRL CUI 19223127
Valoare atribuită
28.590 RON
din 31.747,68 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 3.157,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.