Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocron Pantum M7310DW

Număr anunț
DA33223535
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat