Atribuită Cumpărare directă

AIO HP ProOne 440 G9 23.8 i5-12700T | 16GB | 512GB | W10Pro

Număr anunț
DA33223628
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat