Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
INFIINTARE INFRASTRUCTURA SCOLARA IN COMUNA CHIAJNA, SCOALA PRIMARA SI GIMNAZIALA CU 1000 ELEVI (proiectare si executie)
- Număr anunț
- CN1010573
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL (CUI 34793016)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.301.399,84 RON
- Valoare atribuită
- 21.709.247,33 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1020151
- Termen limită
- 04.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 072-169324
- Documentație de atribuire
- DF1045313
Documente
Documentația de atribuire
- 907 sf_Scoala_Chiajna.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045313.pdf
- FORMULARE oferta.pdf.p7s
- instalatii planse.pdf.p7s
- planuri arhitectura.pdf.p7s
- Studiu Geo Complet.pdf.p7s
- Topo scoala Chiajna.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL CUI 34793016
Asociați 3
ARHIDESKVISION SRL CUI 35389688
STOIAN CONSTRUCTII SI INTERIOARE SRL CUI RO 11633571
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Terți susținători 1
COMPLET PERFECT CONSTRUCT SRL CUI RO 31212844
Valoare atribuită
21.709.247,33 RON
din 23.301.399,84 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 1.592.152,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.