Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,2% sub estimat
Teava circuit agent termic primar Dn 600
- Număr anunț
- CN1009392
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- VALRO TRADE SRL (CUI 15668262)
- Cod CPV
- 44161500-1 · Conducte de inalta presiune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.307.911,08 RON
- Valoare atribuită
- 676.914,10 RON 48,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2019 07:44
- Anunț de atribuire
- CAN1017747
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041040
Documente
Documentația de atribuire
- CS_primar_dn_600-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041040.pdf
- model_acord_cadru_contr_subs-semnat.pdf.p7s
- Modele formulare TEAVA primar dn600-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALRO TRADE SRL CUI RO 15668262
Oferta 2
Individuala
Ofertant
COMTECH CO SRL CUI RO 9600823
Valoare atribuită
676.914,10 RON
din 1.307.911,08 RON estimat
48,2%
Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 630.996,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.