Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat

Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru investiția “Construirea unei platforme de depozitare și gospodărire a gunoiului de grajd în orașul Iernut, judeţul Mureș”

Număr anunț
SCN1038417
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.714,34 RON
Valoare atribuită
16.000 RON 32,5% sub estimat
Data publicării
26.02.2019 07:35
Anunț de atribuire
SCNA1014598
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040908

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

16.000 RON

din 23.714,34 RON estimat 32,5%

Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 7.714,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.