Atribuită Cumpărare directă

Componente retea- CJI

Număr anunț
DA33224792
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.264,58 RON
Valoare atribuită
8.264,58 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.264,58 RON

din 8.264,58 RON estimat