Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI - REF.8316/09.05.2023, BLOC ALIMENTAR

Număr anunț
DA33225193
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat