Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta a instalatiilor de ventilatie si climatizare pentri imobile

Număr anunț
DA33225439
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
SAFETY HELMET SRL (CUI 37341406)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.800 RON
Valoare atribuită
92.800 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.800 RON

din 92.800 RON estimat