Atribuită Cumpărare directă

Lavazza Tierra Selection Professional Rainforest Cafea Boabe 1Kg

Număr anunț
DA33225595
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,40 RON
Valoare atribuită
521,40 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,40 RON

din 521,40 RON estimat