Atribuită Cumpărare directă

Carucior carut de pentru transport marfa tip supermarket 150l 150 LT 150 l litri

Număr anunț
DA33225943
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.258 RON
Valoare atribuită
1.258 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.258 RON

din 1.258 RON estimat