Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de renovare si reparatii Sediu Administrativ Pepiniera Noua

Număr anunț
DA33226444
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
Furnizor / câștigător
MAKETHEHOME S.R.L. (CUI 44171479)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.050,50 RON
Valoare atribuită
102.050,50 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.050,50 RON

din 102.050,50 RON estimat