Atribuită Cumpărare directă

HUSA PIELE ECO SALTEA, Patura, PROSOP DUS, PROSOP FATA, Pilota, PERNA,

Număr anunț
DA33226579
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
30194900-4 · Huse de protectie pentru planuri de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat