Atribuită
Cumpărare directă
Banca de gradina cu spatar, model trandafiri, de lemn si cadru de metal, Maro, 122 x 54 x 73 cm
- Număr anunț
- DA33226956
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
- Furnizor / câștigător
- PRODROM ECHIPAMENTE USG S.R.L. (CUI 36621050)
- Cod CPV
- 39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 10.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.