Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA33227330
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206,53 RON
Valoare atribuită
1.206,53 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206,53 RON

din 1.206,53 RON estimat