Atribuită Cumpărare directă

NAS Synology DiskStation DS418; Hard Disk (HDD) intern 12 TB (12TB); UPS nJoy Argus 2200, 2200VA

Număr anunț
DA33227452
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.968 RON
Valoare atribuită
3.968 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.968 RON

din 3.968 RON estimat