Atribuită Cumpărare directă

Teste rapide Drug Check 3000 Non-IVD - 6 substante

Număr anunț
DA33227637
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.236 RON
Valoare atribuită
4.236 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.236 RON

din 4.236 RON estimat