Atribuită Cumpărare directă

CURS „MANAGEMENT STRATEGIC ÎN POLIȚIA LOCALĂ”

Număr anunț
DA33227737
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA INSTITUTUL NATIONAL DE STUDII SI CERCETARI ÎN ADMINISTRATIA PUBLICA (CUI 38527696)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
10.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat